Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

BAŞKAN ZELYURT; “GENÇLER SİZ İSTEDİNİZ BİZ YAPIYORUZ”

BAŞKAN ZELYURT; “GENÇLER SİZ İSTEDİNİZ BİZ YAPIYORUZ”

Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt Ankara’da Spor Toto Teşkilat Başkanı Bünyamin Bozgeyik ile bir araya gelerek Doğanşehir’e kazandırılacak olan Yarı Olimpik Yüzme Havuzu’nun yapımı için protokolünü imzaladılar.

Başkan Durali Zelyurt Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu’nun Malatya ziyaretinde sunum yaparak, Doğanşehir’li gençlerin isteklerini bildirmişti. Doğanşehir’e Yarı Olimpik Yüzme Havuzu kazandırılacağının müjdesini veren Zelyurt, Ankara’da Spor Toto Teşkilat Başkanı Bünyamin Bozgeyik ile Yarı Olimpik Yüzme Havuzu yapımı için protokolünü imzaladılar.

Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt, ilçede genç nüfusa ayrı bir önem verdiklerini belirtirken, “Gençler siz istediniz bizde yapıyoruz. İlçemize Yarı Olimpik Havuz kazandırıyoruz.Doğanşehir’imizin gelişimi için yoğun çaba sarf ediyoruz. Ankara’da ilçemiz için temaslarda bulunuyor, yeni yatırımlara imzalar atıyoruz. İlçemize kazandırılan bu yatırım için Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet Kasapoğlu’na, Bakan Yardımcısı İhsan Selim Baydaş’a, Spor Toto Teşkilat Başkanı Bünyamin Bozgeyik’e, Milletvekili Bülent Tüfenkçi’ye ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum”

Gençlerin yüzmek için Malatya’ya gitmekten ve özellikle tehlikeli olan Sürgü, Polat barajlarında ve kanallarda yüzerek, ölüm tehlikesinden kurtarmak istediklerini belirten Başkan Zelyurt, “Gençlerimiz bizim geleceğimizdir. İlçemize Yarı Olimpik Havuz kazandırıyoruz.Ayrıca yüzme sporunu geliştirmek amacıyla burada başlatılacak kurslar ve etkinliklerle sportif aktiviteler gerçekleştirecekler. Gençlerimiz yazın sıcağında yarı olimpik yüzme havuzunda serinleyecek.Gençlerimize güveniyorum. Doğanşehir ilçemize ve gençlerimize hayırlı olsun” dedi.

0 Yorumlar

Henüz yorum yok

Yorum Yap