Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

“GİRDİĞİNİZ TÜM SEÇİMLERDE HEZİMETE UĞRADINIZ”

“GİRDİĞİNİZ TÜM SEÇİMLERDE HEZİMETE UĞRADINIZ”

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun AK Parti’ye oy verecek çiftçilere yönelik kullandığı tehdit cümlelerine tepki gösterdi. Tüfenkci, “Bay Kemal bu milletin zaten iki eli her daim yakanızda olduğu için girdiğiniz tüm seçimlerde hezimete uğradınız.” dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun partisinin grup toplantısında “ilk seçimde siz hala gidip AK Parti’ye oy verirseniz benim iki elim yakanızda olacak.” şeklinde tehditi sonrasında AK Parti MKYK üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Kılıçdaroğlu’na sert tepki gösterdi.

Milletvekili Tüfenkci, Kılıçdaroğlu’nun bu sıkandal ifadelerinin yeni olmadığını hatırlatarak, “Daha önce 15 Temmuza “kontrollü darbe”, 15 Temmuz sonrası meclisin aldığı OHAL kararına “sivil darbe” 15 Temmuz davalarına bakan mahkemelere “gayrimeşru” ve AK Parti’ye oy veren öğretmenlere “öğretmen demem” diyen bay Kemal Şimdi de bu ülkenin alnı ak başı dik emekçileri olan çiftçilerimize “AK Parti oy verirseniz iki elim yakanızda olur” diyor.

Bay Kemal bu milletin zaten iki eli her daim yakanızda olduğu için girdiğiniz tüm seçimlerde hezimete uğradınız. Unutmayın bay Kemal Anadolu irfanı doğru zamanda hakettiğiniz cevabı size ve çürümüş zihniyetinize yine verecektir.” ifadelerini kullandı.

0 Yorumlar

Henüz yorum yok

Yorum Yap