Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

KALE GENÇLİK KOLLARI’NDAN KADINLAR GÜNÜ JESTİ

KALE GENÇLİK KOLLARI’NDAN KADINLAR GÜNÜ JESTİ

AK Parti Kale Gençlik Kolları Başkanı Furkan Topalan ve yönetim kurulu üyeleri 8 Mart Dünya Kadınlar günü münasebetiyle Kale’de ikamet eden kadınlara karanfil takdim ettiler.

AK Parti Kale Gençlik Kolları Başkanı Furkan Topalan, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte kadınlara yaptığı ziyaret sonunda karanfil jesti yaparak onların özel günlerini kutladı.

“Kadınlara Sadece Bugün Değil, Her Gün Değer Veriyoruz”

8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle Kale İlçesi’nde ikamet eden kadınları ziyaret eden Gençlik Kolları Başkanı Topalan, “8 Mart Dünya ve Türk kadınlarının eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu yaşam özlemlerini dile getirdikleri gündür. Kadınlar dünyanın en değerli varlıklarıdır. Kadınlar toplumun ve ailenin en önemli yapı taşıdır. Hayatımızı şekillendiren insanlardır aslında kadınlar. Siz belki de bizi sadece 8 Mart Dünya Kadınlar gününde görüyorsunuz ama biz yılın 365 günü her daim kadınlara önem ve değer veriyoruz. Evlerinde ve iş yerlerinde ziyaret ediyoruz. Her daim kadınlarla bir aradayız ve onlara hak ettiği değeri veriyoruz. Çünkü kadınlarımız bizlere bazen bir anne, bazen bir eş, bazen de bir kız kardeş oluyor. Kadınlar vefakardır, cefakardır.  Kadınlara hak ettikleri değeri dünyada sadece Müslüman toplumlar veriyor. Bizler kadını bir meta olarak değil insan olarak anne olarak eş olarak görüyoruz. Bu bizim İnancımız gereğidir. O yüzden biz kadınlara sadece bugün değil her gün değer veriyoruz” dedi.

0 Yorumlar

Henüz yorum yok

Yorum Yap