Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

“MİLLETİN REFAHI İÇİN ATILAN ADIMA HER ZAMAN ELEŞTİRİ GETİREN CHP ZİHNİYETİNİN EMİNİM Kİ BU GÜZEL YATIRIMA DA ELEŞTİRİSİ OLACAKTIR”

“MİLLETİN REFAHI İÇİN ATILAN ADIMA HER ZAMAN ELEŞTİRİ GETİREN CHP ZİHNİYETİNİN EMİNİM Kİ BU GÜZEL YATIRIMA DA ELEŞTİRİSİ OLACAKTIR”

Genel Başkan Yardımcımız Ali İhsan Yavuz, güneş enerjisi santralinin (GES) kurulacağı Karaman bölgesinde düzenlenen törende konuştu.

Yavuz, AK Parti’nin iktidara geldiğinden bu yana dünyadaki trendleri çok yakından takip ettiğini, yaptığı çalışmalardan birinin de güneş santralleri olduğunu söyledi.

Güneş enerji sisteminin, gelecekte en çok ihtiyaç duyulacak enerji sistemlerinden biri olduğunu vurgulayan Yavuz, “Bu çalışmalardan anlıyoruz ki böyle faydalı projelerin devamı gelecek. Fakat milletin refahı için atılan adıma her zaman eleştiri getiren CHP zihniyetinin eminim ki bu güzel yatırıma da eleştirisi olacaktır. Fakat ne olursa olsun, kim ne derse desin Türkiye’nin geleceğinin daha aydınlık hale gelmesi için gece gündüz demeden, bıkmadan, yorulmadan çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Sakarya’yı marka şehir haline getirmek, en önemli hedeflerimizdendir. Bütün bu işlerin başında Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan vardır.” değerlendirmesinde bulundu.

0 Yorumlar

Henüz yorum yok

Yorum Yap