Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

MİLLETVEKİLİ KAHTALI, RAMAZAN AYINI KUTLADI

MİLLETVEKİLİ KAHTALI, RAMAZAN AYINI KUTLADI

AK Parti Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı, Ramazan ayı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı. Milletvekili Kahtalı, Ramazan ayının tüm insanlığa hayırlar getirmesini temenni etti.

AK Parti Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı Ramazan ayı dolayısıyla yayımladığı mesajında, “Yüce Rabbimizin bizleri birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde mübarek Ramazan ayına ulaştırmasının mutluluğunu bir kez daha yaşıyoruz. Bir yıl boyunca hasretle yolunu beklediğimiz bu mübarek ayın öncesi rahmet, ortası bereket, sonu kurtuluştur. 11 ayın sultanı Ramazan-ı Şerif, Müslümanlar için bir umut ve uyanıştır. Allah bu mübarek ayda dilimizi, kalbimizi, tefekkür dünyamızı ve bütün hayatımızı Ramazanın getirdiği güzelliklerle buluşturmayı nasip etsin. Bir yandan Ramazan ayına kavuşmanın sevincini yaşarken, bir yandan da böyle mübarek bir ayı salgının gölgesinde geçirecek olmanın burukluğunu hissediyoruz. Cami avlularında, iftar sofralarımızda mahzunluk hakim olacak. İnsanlık şu anda büyük bir sınavdan geçiyor. İnşallah tekrar camilerde, gönül sofralarında buluşacağımız günler yakındır.

Bu duygu ve düşüncelerle Mübarek Ramazan ayını kutluyor; Ramazan-ı Şerif’in ülkemize, gönül coğrafyamıza ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.”

0 Yorumlar

Henüz yorum yok

Yorum Yap