Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

TÜFENKCİ GENÇLİK KONGRESİNDE KONUŞTU

TÜFENKCİ GENÇLİK KONGRESİNDE KONUŞTU

“Türkiye’yi her alanda 4 katı büyüttük”

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, AK parti Malatya İl Gençlik Kolları 6. Olağan Kongresinde konuştu. Türkiye’yi her alanda 4 katı büyüttüklerini söyleyen Tüfenkci Cumhur İttifakının Türkiye’nin yarınlarının teminatı olduğunu ifade etti.

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, AK parti Malatya İl Gençlik Kolları 6. Olağan Kongresine katıldı.

“2023’lerin, 2053’lerin, 2071’lerin teminatı”

Burada konuşan Tüfenkci, Türkiye’yi her alanda 4 katı büyüttüklerini aktararak, “Biz bu ülkede terörle mücadele ettik, bu ülkeye göz dikenlere, bu ülkeyi dışa satmaya ve bölmeye çalışanlara ders verdik. 15 Temmuz’da da ders verdik ve millet Cumhur İttifakını kurdu. Gizli masalarda değil milletin gözü önünde kurulan bu ittifak Türkiye’nin yarınlarının teminatı, 2023’lerin, 2053’lerin, 2071’lerin teminatı. Çünkü biz biliyoruz ki bu millet bizim arkamızda olduğu müddetçe yeni Fatihler, yeni hizmetkarlar, yeni Muratlar çıkacak. Allah’ın izniyle Malatya’dan da yeni Battalgaziler çıkacak.” ifadelerini kullandı.

0 Yorumlar

Henüz yorum yok

Yorum Yap