Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

BATTALGAZİ GENÇLİK KOLLARINDAN ÖRNEK PROJE

BATTALGAZİ GENÇLİK KOLLARINDAN ÖRNEK PROJE

AK Parti Battalgazi Gençlik İlçe Kolları Başkanı Harun Erdem ve yönetim kurulu üyeleri Battalgazi İlçesi’nde kalabalık olan bölgelere atık maske kutuları yerleştirdi.

Pandemi dolayısı ile çarşı merkezine atık maske kutuları yerleştirdiklerini belirten AK Parti Battalgazi İlçe Gençlik Kolları Başkanı Harun Erdem, “ Dünyada ve ülkemizde etkisini gösteren covid-19 salgını münasebetiyle vatandaşlarımızı bilinçlendirmek adına, ilçemizde belirlemiş olduğumuz vatandaşlarımızın sıklıkla kullandıkları yol güzergâhlarına atık maske kutularımızı yerleştirdik. Atık duruma gelen maskeleri vatandaşlarımızın yerlere atmasını önlemek ve hem çevre kirliliğini azaltmak hem de salgının yayılmasını önlemek amacıyla hayata geçirdiğimiz bu projemizde emeği geçen başta İlçe Başkanımız Basri Kahveci’ye ve Belediye Başkanımız Osman Güder’e şahsım ve teşkilatım adına teşekkür ediyorum. Ayrıca vatandaşlarımızdan, atık durumda olan maskelerini ilçemizin farklı noktalarına yerleştirdiğimiz atık maske kutularına atmalarını önemle rica ediyorum” dedi.

 Başkan Kahveci Tebrik Etti

Gençlik Kollarının yapmış olduğu çalışmayı takdir ettiğini belirten AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci ise, “Gençlik Kollarımızı yapmış oldukları bu güzel ve anlamlı projeden ötürü tebrik ediyorum. Salgın süreci boyunca parti teşkilatlarımız ile birlikte her zaman sahada olduk. Bu süreçte yapmış olduğumuz sosyal sorumluluk projeleri ve vatandaşlarımıza vermiş olduğumuz sosyal desteklerimiz ile daima vatandaşlarımızın yanlarında olduğumuzu hissettirdik. Allah’ın izniyle bu süreçten de anlımızın akıyla çıkacağız ve çalışmalarımıza tüm hızıyla devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

0 Yorumlar

Henüz yorum yok

Yorum Yap