Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

KONGRE 12 ŞUBAT’TA

KONGRE 12 ŞUBAT’TA

AK Parti Malatya İl Gençlik Kollarında görev değişimi yapıldı. 12 Şubat tarihinde yapılacak kongre öncesi yapılan değişimde AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığına Muhammet Sinan Özhüsrev getirildi

AK Parti İl Binasında yapılan görev değişimi töreni, İl Başkanı Av.İhsan Koca başkanlığında gerçekleşti. Görev değişiminin bir bayrak yarışı olduğunu kaydeden Koca, görevi devreden Ömer Akın’a teşekkür ederken yeni başkan Muhammet Sinan Özhüsrev’e de başarılar diledi. Koca burada yaptığı açıklamada ise şunları söyledi. “Partimize, daha doğrusu ülkemize güç, enerji ve heyecan veren AK Parti Gençlik kolları il kongresini nasip olursa 12 Şubat Cuma günü kapalı spor salonunda gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Kongremize genel merkezden Genel Başkan yardımcımız, gençlik kollarından yöneticilerimiz ve  video konferans yöntemi ile de Sayın Cumhurbaşkanımız’da Genel başkanımız olarak  iştirak edecektir.  İnşallah bu kongremizin Malatya’mıza,  gençliğimize ve partimize hepimize hayırlı olmasını diliyoruz.

Bugüne kadar başarılı çalışmalarıyla, gayretiyle fedakârca bu işe zaman ayrılmasıyla Ömer Akın başkanımıza, bu görevi layıkıyla yerine getirdiği için teşekkür ediyorum.  Nasip olursa 12 Şubat Cuma günü gerçekleştireceğimiz kongrede Ömer başkandan bayrağı, Muhammet Sinan Özhüsrev kardeşimiz devralacak. Sinan kardeşimizin de, Ömer başkandan devraldığı bu bayrağı daha yükseğe çıkarma gayreti ile yenilenen hem ilçe başkanlıklarımızla, hem ilçe yönetim kurullarımızla ve nihayetinde il yönetim kurulundaki yenilenen ve devam eden arkadaşlarımızla de el birliği ve gönül birliği içinde partimize yeni bir heyecan ve güç katacağına inanıyoruz.  Şimdiden kendisini tebrik ediyoruz Allah hayırlı hizmetlere vesile etsin diyorum. Bundan sonra Ömer başkanımız ana kademede yönetimde,  bizlerle beraber yine partimize Malatya’mıza hizmet etmeye devam edecek ve nasip olursa gönül birliği ile çalışacağız.

0 Yorumlar

Henüz yorum yok

Yorum Yap