Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

MİLLETVEKİLİ ÖZNUR ÇALIK AK PARTİ BATTALGAZİ İLÇE BAŞKANLIĞI’NI ZİYARET ETTİ

MİLLETVEKİLİ ÖZNUR ÇALIK AK PARTİ BATTALGAZİ İLÇE BAŞKANLIĞI’NI ZİYARET ETTİ

AK Parti Battalgazi İlçe Başkanlığı’nı ziyaret eden AK Parti Malatya Milletvekili ve MKYK Üyesi Öznur Çalık, parti binasında yapılan toplantıda teşkilat mensuplarıyla bir araya geldi.

Battalgazi teşkilatının üyelik çalışmaları hakkında Milletvekili Öznur Çalık’a bilgi veren AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci, “Toplantımıza iştirak eden başta; Milletvekilimiz Öznur Çalık olmak üzere siz değerli teşkilat mensuplarımıza hoş geldiniz diyorum. 103 mahallemizdeki sorunlarımızla teker teker ilgilenen, Battalgazi’mizin derdini kendine dert edinen Milletvekilimiz Öznur Çalık’a bir kez daha huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Bizler Battalgazi İlçesi olarak Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a her zaman en büyük desteği vermiş, Türkiye genelinde derecelere girmiş bir ilçe olarak yolumuza devam ediyoruz. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın başlatmış olduğu üye seferberliği çalışmalarımızı sonlandırmış bulunmaktayız. 38 bin 800 olan üye sayımızı üç aylık bir çalışma sonucu 51 bin 165’ çıkardık. Bu noktadan dolayı da teşkilat mensuplarımıza göstermiş oldukları hassasiyetten ötürü teşekkür ediyorum” dedi.

MİLLETVEKİLİ ÖZNUR ÇALIK “GÜCÜMÜZE GÜÇ KATMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Kahveci’nin konuşmasından sonra mikrofonu alan AK Parti Malatya Milletvekili ve MKYK Üyesi Öznur Çalık ise teşkilat mensuplarına katılımlarından ötürü teşekkür ederken, “Gençlik Kolları’mızdan Kadın Kolları’mıza, Kadın Kolları’mızdan Ana Kademe teşkilatımıza ve bu çalışmalarda emeği geçen diğer teşkilat mensuplarımıza canı gönülden teşekkür ediyorum. Battalgazi İlçesi her zaman olduğu gibi bugünde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında dimdik ayakta olduğunu gösterdi. İnşallah bundan sonraki süreçte de bu desteğini sürdürecektir. Bizler AK teşkilatlar olarak günden güne gücümüze güç katmaya ve milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Toplantı sonrasında Milletvekili Öznur Çalık, üyelik çalışmalarında üstün başarı gösteren Gençlik Kolları üyelerine plâket takdim etti.

0 Yorumlar

Henüz yorum yok

Yorum Yap