Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

TÜFENKCİ’DEN CHP’YE TERÖR ELEŞTİRİSİ

TÜFENKCİ’DEN CHP’YE TERÖR ELEŞTİRİSİ

“Şehitler konusunda devleti  ve Cumhurbaşkanımızı suçlayanlar PKK’yı akladıklarının farkında değiller”

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci AK Parti Malatya Kadın Kolları 6. Olağan İl Kongresinde konuştu. Tüfencki ana muhalefet partisi CHP’ye terör eleştirisinde bulunarak, “Şehitler konusunda devleti  ve Cumhurbaşkanımızı suçlayanlar PKK’yı akladıklarının farkında değiller. 1 oy için onlarla işbirliği yapanlara bu millet Allah’ın izniyle hesap soracak” dedi.

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci AK Parti Malatya Kadın Kolları 6. Olağan İl Kongresinde konuştu.

AK Partili kadınların mazlum coğrafyalardaki annelerin gözyaşı olduğunu kaydeden Tüfenkci “Ak  kadınlar gözyaşı olurlar, dua olurlar ama asla ve asla ayak oyunlarında olmazlar. Ufak tefek hesap yaparak şu veya bu algı yapmanın içerisinde olamazlar. Milletle beraber yürürler, milletin derdiyle dertlenirler. Birileri AK Parti içinde ayak oyunları yaparak çekişmeler fitneler oluşturmaya çalışır ama bilsinler ak kadınlar olduğu müddetçe bu oyunlara asla ve asla gelmeyiz” ifadelerini kullandı.

Terör örgütü PKK’nın rehin tuttuğu 13 Türk vatandaşını şehit etmesiyle ilgili de konuşan Tüfenkci, ana muhalefet partisi CHP’ye terör eleştirisinde bulundu.

Tüfenkci,  “Terörle aralarına mesafe koyamayanlar, bir oy için işbirliği yapanlar utanmadan, sıkılmadan milletin gözünün içine baka baka devleti  ve Cumhurbaşkanımızı suçluyorlar. Onlar bunu yaparak PKK’yı akladıklarının farkında değiller. 1 oy için onlarla  işbirliği yapanlara bu millet Allah’ın izniyle hesap soracak. Dış güçlerin maşası olanlar istiyorlar ki bu millet diz çöksün, dokunulduğunda parçalansın ekonomik olarak çöksün istiyorlar ama bilmiyorlar ki Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde IMF’ı bu ülkeden kovan  AK Partidir. Onlar bilmiyorlar ki mavi vatanı koruyan, Libya’da Suriye’de Irak’ta bu ülkenin hakkını koruyanlar var” diye konuştu.

0 Yorumlar

Henüz yorum yok

Yorum Yap