Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

MAHALLE BAŞKANLARI İSTİŞARE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

MAHALLE BAŞKANLARI İSTİŞARE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

– Başkan Kahveci “AK Parti Dünyada Benzerine Az Rastlanan Bir Siyasi Hareket Olarak Tarihe Geçmiştir”

AK Parti Battalgazi İlçe Başkanlığı tarafından 36 mahallenin başkanlarıyla istişare toplantısı yapıldı. Toplantıda konuşan AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci, “Mahalle Başkanlarımız vesilesi ile mahallelerimizdeki sorunları yetkili mercilere ileteceğiz” dedi.

Mahalle Başkanlarının AK Parti’nin bel kemiği olduğunu vurgulayan Başkan Kahveci,  her bir mahallenin sorunlarıyla bizzat alakadar olacağını söyledi. Kahveci, 2023 seçimlerine güçlü kadrolarla hazırlandıklarını ve her mahallenin muhtarlarıyla, mahalle başkanlarıyla tek tek görüşeceklerini belirtti.

AK Parti Battalgazi İlçe Başkanlığında yapılan toplantıda, Battalgazi İlçesi’ne bağlı mahallelerin sorunları ele alındı. Başkan Kahveci bu sorunlarla birebir ilgileneceklerini belirtti. Kahveci “Mahalle Başkanlarımız vesilesi ile mahallelerimizdeki sorunları yetkili mercilere ileteceğiz. Bu sorunları başta Battalgazi Belediye Başkanımız olmak üzere, Büyükşehir Belediye Başkanımıza, milletvekillerimize ve milletvekillerimiz aracılığıyla bakanlarımıza ileteceğiz ve yakinen takipçisi olacağız” ifadelerini kullandı.

İlçe teşkilatı olarak sürekli sahada vatandaşlarla iç içe olduklarını belirten Kahveci, “AK Parti dünyada benzerine az rastlanan bir siyasi hareket olarak tarihe geçmiştir. İktidara geldiği günden bu yana yaptığı reformlar ve elde ettiği başarılar ile Türkiye ve dünyada adından sıkça söz ettirmiştir. Bunun en önemli etkeni ise başta Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliği ve onun liderliğinde görev alan tüm teşkilat mensuplarının fedakârlık ve azmidir. Bu sebeple tüm teşkilat mensuplarımızın, mahalle başkanlarımızın ve temsilcilerimizin üstlendiği sorumluluğu biliyor ve her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Program sonrasında Başkan Kahveci toplantıya katılım sağlayan Mahalle Başkanlarına teşekkür belgelerini takdim etti.

0 Yorumlar

Henüz yorum yok

Yorum Yap