Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

TÜFENKCİ’DEN TERÖR ÖRGÜTÜ VE DESTEKÇİLERİNE SERT TEPKİ

TÜFENKCİ’DEN TERÖR ÖRGÜTÜ VE DESTEKÇİLERİNE SERT TEPKİ

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Pençe Kartal-2 Harekat bölgesinde 13 vatandaşımızın şehit edilmesi sonrası terör örgütü ve destekçilerini sert şekilde kınadı.

Tüfenkci, yaptığı yazılı açıklamalada şu ifadeleri kullandı:

“Irak’ın kuzeyindeki Gara bölgesinde yuvalanmış bölücü teröristleri temizlemek amacıyla başlatılan Pençe Kartal-2 Harekatı başarıyla icra edilmiştir. Kahraman askerlerimizin üslerine intikali güvenle sağlanmıştır. Onlar bu vatanın cesur bekçileridir. Allah onları her daim muzaffer eylesin.

Bu vesileyle Sayın Cumhurbaşkanımızı, Milli Savunma Bakanımızı, komuta heyetimizi ve harekâta katılan bütün kahraman askerlerimizi yürekten kutluyorum.

Hain örgüt tarafından kaçırılıp bir mağarada alıkonulan on üç vatandaşımızın katledilmesi haberi yüreklerimize kor gibi düştü. Masum insanların kafalarına kurşun sıkan hainleri kim aklamaya ve arkalamaya yelteniyorsa bilinsin ki onlar da bu suça ortaktır. Şehitlerimizin kanı yerde kalmayacaktır. Bu vesileyle şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet, ailelerine ve milletimize baş sağlığı diliyorum.”

0 Yorumlar

Henüz yorum yok

Yorum Yap